Атестація педагогічних працівників

Дата: 31.03.2021 11:47

31 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради. На підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня (протокол №3) було:

1. Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» трьом педагогічним працівникам закладів освіти Малолюбашанської сільської ради.

2. Визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» двом педагогічним працівникам закладів освіти Малолюбашанської сільської ради.

3. Визнано такими, які відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «старший учитель» двом педагогічним працівникам закладів освіти Малолюбашанської сільської ради.

4. Визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» двом педагогічним працівникам закладів освіти Малолюбашанської сільської ради.