До відома платників податків та малого бізнесу

Дата: 19.02.2021 13:05

Костопільська ДПІ ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що на виконання Закону України від 14 грудня 2020 року № 1072-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої, респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» ДПС України було проведено списання податкового боргу, який не перевищував 3060грн.

Ознайомитись із списком списаних сум боргу по Костопільському районі можна за посилання: https://rada.info/upload/users_files/04386226/2649c57e461fce648eaf06d65bdeb1b2.xls

Костопільська ДПІ ГУ ДПС у Рівненській області