Вакансія

Дата: 05.03.2021 12:56

Малолюбашанською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Малолюбашанської сільської ради:

1. Начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство Україн; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; знання чинного законодавства України професійного спрямування; вільне володіння державною мовою.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Копія документа, який посвідчує особу;

4. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6. Дві фотокартки розміром 4х6.

7. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік – тип – кандидата на посаду. (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК)

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с.Мирне, вул.Центральна, 50, тел.097-406-34-33.