Змінюється вартість оформлення біометричних документів

Дата: 26.01.2021 09:00

ВАЖЛИВО: з 1 січня 2021 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів.

У зв’язку з цим зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2020, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2020, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за оформлення документів за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Детальніше - у новині на офіційному веб-сайті ДМС України: https://dmsu.gov.ua/news/dms/8664.html