Відбудеться онлайн семінар "Інструменти для ефективної діяльності депутатів місцевих рад"

Дата: 15.01.2021 09:21

Інформуємо вас, що Рівненський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” організовує онлайн семінар на тему "Інструменти для ефективної діяльності депутатів місцевих рад".

Захід відбудеться 22 січня 2021 року, з 10 до 13 год. Лінк на трансляцію заходу буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Цільовою аудиторією заходу є новобрані депутати сільських, селищних та міських рад Рівненської області.

Семінар покликаний ознайомити учасників із механізмами реалізації повноважень депутатів місцевих рад, способами взаємодії депутата з виборцями, процедурними аспектами діяльності ради, а саме розглянути наступні питання:

???? статус, права та обов’язки депутата місцевої ради;

???? регламент місцевих рад та робота в постійних комісіях;

???? робота з виборцями та звітування депутатів місцевих рад;

???? антикорупційне законодавство та обмеження в роботі депутатів місцевих рад.

Для участі у заході зацікавлені особи повинні до 20 січня включно надіслати на електронну пошту mykhailo.shelep@giz.de інформацію про себе, а саме:

назва місцевої ради, прізвище та ім'я учасника,  контактний телефон, мейл.

Захід буде проходити в онлайн-режимі (тривалість 3 год.) за допомогою платформи Microsoft Teams. Учасникам буде потрібен комп'ютер (ноут, телефон) із камерою та під'єднаними навушниками та мікрофоном. Детальна інструкція щодо підключення та посилання на захід буде надіслана зареєстрованим учасникам.