До уваги вчителів початкових класів!

Дата: 23.12.2020 16:03

До уваги вчителів початкових класів!

РЕЄСТРУЙТЕСЬ для проходження сертифікації педагогічних працівників!

«Перші ластівки» сертифікації уже отримали свої бонуси - 20% доплати до посадового окладу! Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників від 27.12.2018 № 1190, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, наказу Міністерства освіти і науки України від 04.12.2020 №1522 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2021 році» з 18 січня 2021 року стартує реєстрація охочих взяти участь у сертифікації педпрацівників початкової школи.

Цьогоріч гранична кількість осіб, які зможуть зареєструватись, становить 2000 осіб, зокрема з Волинської обл. -76 осіб, Львівської обл. – 141 особа, Рівненської обл. – 84 особи.

У 2020 році понад 900 вчителів отримали сертифікати про успішне проходження сертифікації, що є підставою для прийняття атестаційною комісією рішення щодо присвоєння наступної кваліфікаційної категорії вчителю або підтвердження наявної вищої категорії.

Педагоги можуть ознайомитися із тестовими завданнями, які виконували учасники / учасниці сертифікації у 2019 і 2020 роках на сайті УЦОЯО .

Встигніть зареєструватись до 31 січня 2021 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua !.

Пам’ятайте ! Гарно того вчити, хто хоче все знати.