Рівненська область Костопільський район

Вітаємо з Днем знань!

Дата: 31.08.2020 18:14

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року.

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.

Звісно, карантинні обмеження вносять свої корективи й на жаль, ми не зможемо провести традиційні святкові лінійки та зібрання. Форма навчання, на деякий час, буде дистанційною. Проте маємо надію, що ситуація у нашій державі стабілізується і ми швидко повернемся до нашого звичного освітянського життя.

В цей святковий день хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння. А всім учням – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Упевнені, що всім під силу подолати труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашої країни.

З повагою, відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради