Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Дата: 28.08.2020 14:36

Відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області до фактичного виходу основного працівника (відпустка для догляду за дитиною віком до 3 років).

Місце знаходження закладу:  вул.Центральна 59, с.Мирне, Костопільський  район, Рівненська область, 35030.

Оплата праці визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, а також організаційні здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 28.08.2020 р. по 25.09.2020р. включно до конкурсної комісії за адресою: м. Костопіль, вул.Незалежності,7, каб 52, такі документи:

• заяву про участь у конкурсному відборі;
  • копії документів, що посвідчують особу претендента;
  • копії документів, що підтверджують здобуття претендентом вищої освіти не нижче ступеня бакалавра;
  • копію документів, що підтверджують наявність стажу педагогічної роботи не менше як три роки;
  • копії документів, що підтверджують проходження атестації керівних кадрів навчальних закладів (у разі їх наявності на момент проведення конкурсного відбору);
  • мотиваційний лист, в якому обґрунтовується бажання претендента бути призначеним на посаду керівника навчального закладу.

Усі копії документів подаються претендентом разом з оригіналами, після ознайомлення з якими конкурсна комісія посвідчує відповідність копій документів оригіналам.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

• з  28 серпня  по 25 вересня 2020 року – подання претендентами документів;
  • з 28 вересня по  02 жовтня 2020 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа;
  • 05 жовтня 2020 року – проведення  співбесіди з претендентами на посаду в приміщенні відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради за адресою: м. Костопіль, вул.Незалежності,7, каб. 52.
  • 06 жовтня  2020 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: Чечотенко Олена Миколаївна, тел.097 351 23 43.