Відбулось урочисте покладання квітів з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2020 13:13

24 серпня наша країна відзначає День Незалежності. На жаль цього року через карантинні обмеження святкування проходять в особливому форматі. Довелося відмовитися від традиційних масових зібрань, заходів та концертів.

Сьогодні, в с. Мала Любаша з нагоди відзначення 29-ої річниці Незалежності України відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятного знака "Борцям за волю України".

У заході взяли участь Малолюбашанський сільський голова Віктор Талащук, перший заступник сільського голови Світлана Ковальчук, начальник відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Ігор Гончарук, директор Малолюбашанської гімназії Оксана Цимбалюк та працівники Малолюбашанської гімназії.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя за цілісність і незалежність України в різні часи.