ДО УВАГИ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ ЩОДО ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ НА ЦІЛОДОБОВЕ ПЕРЕБУВАННЯ ДО ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ІНСТИТУЦІЙНИЙ ДОГЛЯД І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Дата: 21.08.2020 14:31

Малолюбашанська сільська рада, доводить до відома громади, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» затверджено Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей (надалі – Порядок) відповідно до якого, зарахування дитини до закладу на цілодобове перебування здійснюється відповідно до наказу керівника цього закладу, що видається на підставі направлення структурного підрозділу освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення місцевої держадміністрації або органу місцевого самоврядування, у сфері управління якого перебуває заклад за наявності рішення органу опіки та піклування, прийнятого на підставі рекомендацій комісії з питань захисту прав дитини за місцем проживання/перебування дитини про доцільність і строки влаштування дитини на цілодобове перебування і документів, передбачених пунктами 11 і 12 цього Порядку.

Питання про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу розглядається комісією на підставі заяви одного з батьків дитини або особи, яка їх замінює, та документів передбачених пунктів 11 цього Порядку. У заяві зазначається причина влаштування дитини та бажаний строк її перебування у закладі.

Для влаштування дитини до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають до органу опіки та піклування, за адресою: Костопільський район, с. Маща, вул. Центральна, 61:

• Заяву одного з батьків або осіб, які їх замінюють, про тимчасове влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування із зазначенням строку та причини влаштування, форма якої наведена у додатку до Порядку;

• Висновок комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, що складається фахівцями інклюзивно-ресурсного центру;

• Індивідуальний план реабілітації для дитини з інвалідністю;

• Копія паспорту батьків або осіб, які їх замінюють;

• Копія рішення відповідного органу, що засвідчує статус опікуна, піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів;

• Копія свідоцтва про народження дитини;

• Акт оцінювання потреб сім’ї/особи (дитини) за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

• Інші документи, що підтверджують стан сім’ї та причину влаштування дитини до закладу.

Додатково інформуємо, що Порядок покладає на батьків або осіб, які їх замінюють, відповідальність за збір документів, необхідних для вирішення питання про зарахування дитини на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей. Для складання Акту оцінювання потреб сім’ї/особи за формою, затвердженою Мінсоцполітики, батькам або особам, які їх замінюють, необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Малолюбашанської сільської ради за місцем свого проживання за адресою: Костопільський район, с.Маща, вул. Центральна, 61, телефон для довідок (03657) 5-11-46.