A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Дата: 05.07.2020 13:21
Кількість переглядів: 184

     Відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

Місце знаходження закладу:  вул.Нікончука, 26 а, с.Новий Берестовець, Костопільський район, Рівненська область, 350044.

     Оплата праці визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

     Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, а також організаційні здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 06.07.2020 р. по 05.08.2020р. включно до конкурсної комісії за адресою: м. Костопіль, вул.Незалежності,7, каб 52, такі документи:

  • заяву про участь у конкурсному відборі;
  • копії документів, що посвідчують особу претендента;
  • копії документів, що підтверджують здобуття претендентом вищої освіти не нижче ступеня бакалавра;
  • копію документів, що підтверджують наявність стажу педагогічної роботи не менше як три роки;
  • копії документів, що підтверджують проходження атестації керівних кадрів навчальних закладів (у разі їх наявності на момент проведення конкурсного відбору);
  • мотиваційний лист, в якому обґрунтовується бажання претендента бути призначеним на посаду керівника навчального закладу.

     Усі копії документів подаються претендентом разом з оригіналами, після ознайомлення з якими конкурсна комісія посвідчує відповідність копій документів оригіналам.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

  • з  06 липня  по 05 серпня 2020 року – подання претендентами документів;
  • з 06 серпня по  12 серпня 2020 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа;
  • 13 серпня 2020 року – конкурс у формі  презентації перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти та співбесіди відбудеться в приміщенні відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради за адресою: м. Костопіль, вул.Незалежності,7, каб. 52.
  • 14 серпня  2020 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

 

     Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: Чечотенко Олена Миколаївна, тел.097 351 23 43.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора