Відбулось перше пленарне засідання двадцять четвертої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 19.05.2020 17:00

19 травня 2020 року, об 11.00 годині в приміщенні клубу села Мала Любаша відбулося перше пленарне засідання двадцять четвертої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням виконуючої обов'язки Малолюбашанського сільського голови Лемешевської Алли Михайлівни.

На перше пленарне засідання двадцять четвертої сесії прибули 16 депутатів. Також у роботі засідання взяли участь: Кашецька Олена Станіславівна, головний спеціаліст, Бобильов Віктор Володимирович, старший інспектор, Тарасюк Лілія Михайлівна, головний спеціаліст (юрисконсульт).

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Лукомської Вікторії Анатоліївни, Попович Наталії Віталіївни та Степанюка Івана Володимировича.

Загалом, на першому пленарному засіданні двадцять четвертої сесії сьомого скликання було розглянуто 19 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про:

- внесення змін до складу тендерного комітету Малолюбашанської сільської ради;

- затвердження Положення про уповноважену особу по здійсненню публічних закупівель;

- звернення депутатів Малолюбашанської сільської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стягнення аліментів на утримання дитини» від 14.04.2020 року № 3339;

- надання матеріальної допомоги жителям сільської ради.

Депутати внесли зміни до Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2020 рік та розглянули 14 земельних питань.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.