Дата: 26.04.2020 10:17

1) Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану та плану зонування села Мирне Костопільського району Рівненської області, який є основним видом містобудівної документації, який призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території села Мирне був розроблений на підставі рішення Малолюбашанської сільської ради № 464 від 06.08.2019 року. Генеральним планом визначено основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території села, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично – дорожньої та транспортної мережі, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. При виконанні стратегічної екологічної оцінки, у Звіті про стратегічну екологічну оцінку розроблені заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення села Мирне.

2) Орган, що приймає рішення про затвердження документів державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку - Малолюбашанська сільська рада Костопільського району Рівненської області.

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки проводиться відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

a) дата початку та строки здійснення процедури: від 24 квітня 2020 року і триває до 23 травня 2020 року включно (30 днів);

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді на поштову адресу: 35030 Рівненська область Костопільський район село Мирне вулиця Центральна,50 та електронному вигляді на електронну адресу - srmirne@ukr.net

в) дата, час і місце проведення громадських слухань:

- громадські слухання відбудуться 27.05.2020 року об 10:00 у приміщенні Мирненського офісу Малолюбашанської сільської ради;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі Звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану та плану зонування села Мирне Костопільського району Рівненської області – Малолюбашанська сільська рада (Мирненський офіс) Костопільського району Рівненської області: село Мирне вулиця Центральна, 50 та за посиланням нижче.

Звіт про стратегічну економічну оцінку генерального плану та плану зонування села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області