Відбулось засідання двадцять другої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 26.02.2020 14:16

Сьогодні, 26 лютого 2020 року, об 11 годині в приміщенні клубу села Мала Любаша відбулося засідання чергової двадцять другої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням Малолюбашанського сільського голови Талащука Віктора Флоровича.

На пленарне засідання прибули 18 депутатів. Також у роботі сесії взяли участь: Морозюк Наталія Олександрівна, начальник відділу-головний бухгалтер, Бобильов Віктор Володимирович, старший інспектор.

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Карпець Юлії Олександрівни, Цикуна Ігоря Олександровича та Панасюк Людмили Адамівни.

Загалом, на сесії ради було розглянуто 25 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про:

- створення відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради;

- перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Малолюбашанської сільської ради;

- передачу комунального майна в оперативне управління;

- надання матеріальної допомоги жителям сільської ради;

- звернення депутатів Малолюбашанської сільської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Депутати внесли зміни до рішення сільської ради № 539 від 10 грудня 2019 року «Про затвердження структури загальної чисельності апарату Малолюбашанської сільської ради та її виконавчих органів на 2020 рік», до рішення сільської ради № 113 від 05 червня 2018 року «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників закладів дошкільної освіти Малолюбашанської сільської ради», до Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2020 рік, до сільського бюджету на 2020 рік.

Розглянуто 15 питань пов'язаних із землею.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.

Також, на сесії сільської ради, від імені депутатського корпусу, привітали з Днем народження Алексійчук Тетяну Михайлівну та з минулим Днем народження Сиротинську Оксану Вікторівну та Мельника Андрія Миколайовича.