Книжкова виставка – ілюстрація «Тож плекаймо рідну, бережімо слово, з щирістю шануймо українську мову» в ПШБФ села Маща

Дата: 24.02.2020 08:41

21 лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.

З нагоди свята рідної мови в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Маща оформлено книжкову виставку – ілюстрацію «Тож плекаймо рідну, бережімо слово, з щирістю шануймо українську мову». На виставці представлені художні твори та поезія українських авторів, книжкові видання про історію української мови, вислови та цитати відомих людей про її красу.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Бібліотекар ПШБФ села Маща

С.С.Савчук