Дата: 26.12.2019 11:29

Малолюбашанською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Малолюбашанської сільської ради:

1. Заступника начальника відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища педагогічна, гуманітарна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, знання чинного законодавства, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про позашкільну освіту”, “Про фізичну культуру і спорт”, вільне володіння державною мовою.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Копія документа, який посвідчує особу;

4. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6. Дві фотокартки розміром 4х6.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України“Про запобігання корупції”.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається начальником відділу освіти молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності, 7, каб. 52, тел.097-96-48-266