Творчі колективи Малолюбашанської ОТГ взяли участь в XVI фестивалі пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви»

Дата: 21.01.2020 14:37

Як наступають Різдвяні свята, відразу веселіє душа. Аякже — народився Спаситель світу — маленький Ісус. 19 січня в рамках XVI фестивалю пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви», у Свято-Покровському соборі відбулася співанка «А що третій празник – святе Водохреще…». Сюди з’їхалися колективи з різних районів нашої області. Традиції та обряди різдвяних колядок, щедрівок, також привезли колективи Малолюбашанської сільської ради: народний аматорський фольклорний колектив «Борщів’янка» (кер. Н.Хлівнюк, К.Рахільчук), народний аматорський фольклорний колектив «Любава» (кер. В.Овчарук), вокальний гурт «Берегиня» (кер. О.Прилуцька).

Учасники дійства дарували глядачам колядки та щирі віншування з Різдвом Христовим. Виступи колективів справили приємне враження на глядачів. На обличчях присутніх відчувалась справжня радість. Щедрі оплески були щирою подякою для аматорів сцени.

Керівник народного аматорського

фольклорного колективу «Борщів’янка»