Засідання предметної методичної комісії «Дошкільна освіта»

Дата: 27.11.2019 16:13

26.11.2019 року було проведено засідання предметної методичної комісії «Дошкільна освіта» за темою «Методи співпраці ЗДО та батьківської громадськості в системі інноваційного розвитку дошкільної освіти та роль батьків вихованців в контексті : контроль, управління та допомога» на базі ЗДО «Полісяночка» с. Борщівка, запрошені: голови батьківських комітетів ЗДО Малолюбашанської сільської ради та атестаційна комісія з Борщівської гімназії.На засданні було розглянуто наступні питання:
1.Права та обов’язки батьків вихованців та адміністрації ЗДО- директор ЗДО «Вишиванка» Янчук Ю.В.
2. Перегляд презентації «Батьки та діти» з подальшим обговоренням ,-інспектор відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Погребняк Марина Сергіївна.
3. Вакцинація дітей обов’язок батьків.- завідувач ФАПом с. Борщівка Назарук О.Б.
4. Дотримання нормативно-правових вимог чинного законодавства в сфері дошкільної освіти – запорука успішного закладу дошкільної освіти.-інспектор відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Погребняк Марина Сергіївна.
5.Інтегроване заняття з валеології з елемента-
ми конструювання та логіко-математичних вправ «Родичі гарбузові».-Вихователь ЗДО «Полісяночка» Жигадло Т.В.
6. Аналіз роботи з батьками у вигляді презентації та розповіді до неї «Рука до руки».- голова батьківського комітету Матвійчук А. та вихователь Толочик О.В. ЗДО «Журавлик – 2». Дякуємо ЗДО "Полісяночка" за теплий прийом, а нашому керівництву за розвиток дошкільної галузі освіти в нашій сільській раді.

За матеріалами ПМК