Клуб села Тихе

Дата: 27.11.2019 15:58

Клубні формування:

Вокально хоровий гурт «Берегиня». Колектив працює з грудня 2017 року. В ансамблі налічується 8 учасників.

Хореографічний ансамбль «Діти України». Колектив працює з 19 лютого 2018 року. На початку ансамбль нараховував 8 учасників віком від 6 до 10років. З часом лише збільшувався. Наразі колектив налічує 15 діток.

Декоративно прикладний гурток та Творча майстерня зібрали під свої крила увесь цвіт нашого села. Юні, талановиті та впевнені у своїх силах діти та молодь збираються та продовжують освоювати нові напрямки декоративно прикладного мистецтва - в’язання спицями та гачком, орігамі, об’ємні квіти, квілінг, бісероплетіння, амірігумі, макраме, паракордта виготовлення композицій з природніх матеріалів. Також ці гурткові об’єднання забезпечують чудову затишну атмосферу кожного заходу.

Гурток художнього читання покликаний не тільки забезпечити наш клубний заклад гарно підготовленими ведучими, тут діти вчаться правильно вимовляти слова, а також уміло подати запропонований матеріал глядачеві. У дружній та приємній атмосфері проходять заняття. Веселі ігри на розвиток риторики, дикції супроводжують наших гуртківців.

Театральний гурток постійно дивує своїми інсценівками та казками – виставами для дітлахів. Цікаво та весело проходять заняття, розвиток бачення, світосприйняття та розуміння художніх творів, знайомство з театром та його призначенням. Знайомство з казкою як відображенням світосприйняття це все згуртовує наших гуртківців.

Працівники клубу села Тихе

Прилуцька Олена Іванівна

завідувач

Також на території клубу знаходяться дитячий майданчик та майданчик з вуличними тренажерами.

Адреса: село Тихе, вулиця Зелена, 19, Костопільського району Рівненської області, 35031.

Графік роботи закладу

На літній період:

Понеділок, середа - з 09.00год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 24.00 год., перерва з 14.00 год. до 20.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

На зимовий період:

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 23.00 год., перерва з 14.00 год. до 19.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

Санітарний день - остання середа місяця

Графік роботи закладу на період карантину

Понеділок - п'ятниця - з 09.00 год. до 18.15 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

Вихідні дні субота, неділя