У селі Борщівка відбувся святковий концерт «Село моє - душі криниця»

Дата: 20.11.2019 13:07

Щедрої й погідної осені, коли спочивають хліборобські руки й ниви, коли комори повняться урожаєм, душа селянська просить свята і пісні, прагне до щирого спілкування. День села – свято, яке традиційно єднає всіх жителів, які люблять своє село і, хто народився і виріс у ньому, тих, чиєю працею воно створювалось.

Напередодні храмового свята у селі Борщівка відбувся святковий концерт «Село моє - душі криниця». Благословив розпочати захід настоятель Свято-Михайлівського храму Валерій Палаєвський.

Зі святом громаду привітав Малолюбашанський сільський голова Віктор Флорович Талащук, який побажав усім міцного здоров’я, злагоди та гарного настрою, розповів про позитивні моменти розвитку нашого села, які впливають на добробут і покращення життя громади. Також очільник Малолюбашанської сільської ради подарунками привітав довгожительку села Безнюк Ольгу Трофимівну, ювілярів Левчук Марію Афанасіївну, Гринчук Ольгу Сидорівну, Чупринського Адама Олександровича, Цимбалюка Василя Тимофійовича, Цимбалюк Ольгу Сергіївну, Гордієвич Любов Семенівну, Дорощук Галину Пилипівну, Власюка Василя Мироновича, Жигадло Євгенію Григорівну, Пісковець Олену Василівну.

Вручив грамоти та подарунки вчителям Борщівської гімназії Наталії Талащук та Ірині Стасюк. Пошанували на святі й родину Юрія та Євгенії Алексійчуків, які цього року святкували «Золотий» ювілей сімейного життя.

З вітальною промовою до присутніх звернулася перша заступниця Малолюбашанського сільського голови Світлана Андріївна Ковальчук, яка вручила подяки та подарунки за активну участь у культурно-дозвіллєвому житті села учасницям народного аматорського фольклорного ансамблю «Борщів’янка» Тетяні Власенко, Раїсі Яковчук, Тетяні Усік, Ганні Цимбалюк, Марії Дорощук.

Майбутнє кожного села – це молодь і дітвора, тож на урочистостях борщівці разом раділи цьогорічному поповненню сільської родини, а це семеро малят у родинах Жигадлів, Бондарчуків, Басюків, Дорощуків, Даневичів, Кучеруків, Омельченків. Ведучі концерту Марина Рахільчук та Віта Гнатюк побажали діткам здоров’я, довгих років щасливого життя, а батькам - здоров’я і наснаги виростити їх хорошими людьми.

Святковий концерт присутнім подарували народний фольклорний аматорський ансамбль «Любава» (керівник Валентина Овчарук), ансамбль української пісні «Мирнівчани» (керівники Надія Багінська та Леонід Коваль), народний фольклорний аматорський ансамбль «Борщів’янка» (керівники Наталія Хлівнюк, Катерина Рахільчук). Поетичними рядками вітала своїх земляків Євгенія Гук (бібліотекар ПШБФ села Мала Любаша). Також радували своїм виступом вихованці закладу дошкільної освіти «Полісяночка» та учні 2 класу Борщівської гімназії. Щирими оплесками глядачі зустріли солістку клубу села Борщівка Тетяну Хлівнюк, юних вокалістів Олександру Алексійчук, Олену Овчарук, Катерину Басюк, дует Єлизавети Ягуткіної та Діани Івашинюти. Учні Борщівської гімназії Денис Сергатюк, Катерина Басюк та Олександра Алексійчук подарували присутнім музичну композицію «Листопад» (керівник Наталія Талащук).

Достойне свято для достойних працьовитих людей вдалося. Радість огорнула душу, бо ж скільки людині треба для щастя – аби її шанували, не забували й, врешті-решт, подарували отаку насолоду для душі.

Тож клопітка праця його організаторів Наталії Хлівнюк та Катерини Рахільчук теж була винагороджена людською вдячністю, блиском в очах, радісним щемом зустрічей земляків.

Провідний бібліотекар ПШБФ села Борщівка

К.М.Рахільчук