Свято патріотичного єднання «Єднаймось, люди, в коло дружнє, хто Україну  любить дуже»

Дата: 02.11.2019 10:04

01 листопада 2019 року на базі Мирненського ліцею відбулось свято патріотичного єднання за підсумками роботи над реалізацією Програми національного виховання на 2008-2020 роки «Єднаймось, люди, в коло дружнє, хто Україну  любить дуже».      Проходило свято у формі славнозвісної церемонії вручення Оскарів – символічних статуеток за перемогу у формуванні ціннісних ставлень, передбачених Програмою.

В ході заходу відзначено найактивніших педагогів закладів загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської  ради, система роботи яких увінчалася особливим успіхом при підготовці учнів до представлення закладів освіти у різноманітних конкурсах.

Для вчителя немає кращого визнання, як учень, що перевершив своїми вміннями педагога.  Тож  на церемонії  відбулось нагородження учнів та випускників закладів освіти за вагомий вклад у створення іміджу закладів освіти.