Відбулось засідання дев'ятнадцятої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 01.11.2019 22:54

Сьогодні, 01 листопада 2019 року, о 14 годині в приміщенні клубу села Мала Любаша відбулося засідання чергової дев'ятнадцятої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням виконуючої обов'язки Малолюбашанського сільського голови, секретаря сільської ради Алли Михайлівни Лемешевської.

На пленарне засідання прибули 18 депутатів.

Також у роботі сесії взяли участь: Ковальчук Світлана Андріївна, перша заступниця сільського голови, Морозюк Наталія Олександрівна, начальниця відділу-головна бухгалтерка, Бобильов Віктор Володимирович, старший інспектор, Тарасюк Лілія Михайлівна, головна спеціалістка (юрисконсульт), Новіцька Оксана Миколаївна, головна лікарка КНП "Малолюбашанський центр ПМСД".

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Попович Наталії Віталіївни, Савчука Юрія Петровича та Свинарського Василя Вікторовича.

Загалом, на сесії ради було розглянуто 37 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про: затвердження Положення про відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради у новій редакції, затвердження Статуту Мирненського сільського будинку культури Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області у новій редакції, надання у безоплатне користування (позичку) транспортного засобу, передачу транспортного засобу з балансу на баланс, затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області», затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області на 2020-2022 роки, надання додатково в користування приміщення КНП «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги», встановлення вартості надання платних послуг закладами культури Малолюбашанської сільської ради, затвердження Бюджетного регламенту Малолюбашанської сільської ради,

Депутати внесли зміни до Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2019 рік, до сільського бюджету на 2019 рік, до рішення № 194 від 17.10.2018 «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області» на 2019 рік, до рішення № 342 від 02.04.2019 «Про програму проведення ремонтно-реставраційних робіт та завершення будівництва культових споруд в Малолюбашанській сільській раді на 2019-2020 роки»

Розглянуто 22 питання пов'язаних із землею.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.

Також на сесії сільської ради від імені депутатського корпусу привітали з Днем народження депутатів ради: Панасюк Людмилу Адамівну, Алексіюк Галину Калениківну, Степанюка Івана Володимировича та Хлівнюк Наталію Петрівну.