Рівненська область Костопільський район

Нарада-практикум для практичних психологів закладів загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради

Дата: 23.10.2019 15:10

23.10.2019 року відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради було проведено нарада-практикум для практичних психологів закладів загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради. На нараді були висвітлені наступні питання : «Планування та реалізація основних напрямків роботи  психологічної служби», «Аналіз діяльності психологічної служби  у ЗЗСС Малолюбашанської сільської ради за 2018-2019 н.р.», «Організація робочого простору. Особливості  ведення документації психологічної служби», «Нормативно-правова база психологічної служби», «Ознайомлення із планом роботи предметної методичної комісії «Виховна робота» на 2019-2020 н.р.», «Ознайомлення  із наказом Міністерства освіти і науки України від 02.08.2019 № 1052 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм  практичних  психологів і соціальних педагогів  «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвивальні програми».

В ході наради практичні психологи закладів загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради були ознайомлені із нормативно-правовою базою діяльності психолога, вимогами щодо організації роботи психологічного кабінету, розглянута методологія складання циклограм та їх значення у професійній діяльності  працівника психологічної служби.

За матеріалами відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради