В урочищі Гутвин вшанували захисників України

Дата: 15.10.2019 10:37

14 жовтня 2019 року в урочищі Гутвин Костопільського району відбудувся обласний фестиваль патріотичної пісні «Героям слава».

Захід проводився з метою належного відзначення 77-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та Дня захисника України; сприяння розвитку аматорського мистецтва, активізації національно-патріотичного виховання молоді, пропаганди серед молодого покоління кращих зразків пісенної спадщини Української повстанської Армії, сучасної української патріотичної пісні, що звучала під час Революції Гідності, а також творів присвячених героям АТО.

Фестиваль розпочався молебнем священнослужителів за здоров’я українського воїнства та народу, покладанням квітів до Пам’ятного знаку на місці постою Головного командування української повстанської армії та продовжився концертною програмою аматорських колективів Рівненщини.

Нашу громаду гідно представили народний аматорський фольклорний гурт "Мирнівчани" та народний аматорський хор Мирненського сільського будинку культури Малолюбашанської сільської ради.

Бібліотекар ПШБФ села Мирне

Р.Я.Драганчук