Неопалима купино, моя бібліотеко

Дата: 07.10.2019 15:10

30 вересня 2019 року з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці села Лісопіль для юних читачів було проведено святковий захід «Неопалима купино, моя бібліотеко». Ведучі свята Артем Гордійчук та Настя Коробко декламували вірші про бібліотеки та книгу. Бібліотекар Дубіч Л.І. розповіла гостям про традиції відзначення дня бібліотек, а також про значення книги в житті людини. Третьокласники декламували вірші про книги. Своїми роботами та своїм візитом свято прикрасила місцевий народний умілець – вишивальниця, майстриня ляльки-мотанки Сульжик Олена Володимирівна. Роботи Олени Володимирівни відомі не тільки в Рівненській області, а й далеко за її межами – про це свідчать численні грамоти та подяки. Пані Олена розповіла діткам про свої досягнення в народній творчості – вона вишила багато рушників, ікон, серветок, а також привітала зі святом та побажала всім успіхів у навчанні.

Для гостей були проведені численні конкурси та розваги, діти наввипередки розгадували загадки, кросворди та вікторини, ще раз познайомилися з фондом бібліотеки та вибрали книги, які хочуть почитати.

Бібліотекар ПБФ с.Лісопіль

Л.І.Дубіч