Турнір з міні-футболу "Золота осінь"

Дата: 21.09.2019 17:00

21 вересня 2019 року за сприяння Малолюбашанської сільської ради, відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради та Костопільською районної федерації футболу у с.Малій Любаші відбувся ХІХ турнір з міні-футболу "Золота осінь".

У змаганнях взяли участь 12 команд з костопільщини. Перемогу здобула команда ЗОШ 5, друге місце Мащанський ліцей, треті школярі Великостиденської ЗОШ. Всі команди отримали м'ячі від КРФФ, кращі гравці були нагородженні статуетками та солодщами. Переможці медалями, грамотами та солодкими подарунками.

Дякуюємо за допомогу у проведенні турніру Малолюбашанському  сільському голові Талащуку В.Ф., начальнику відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Гончаруку І.П., Степанюку Сергію (КРФФ) за надані подарунки, головному редактору газети "Новини Костопільщини" О.Никончуку - за інформаційну підтримку.  Подяка суддям: Кашецькому Олексію, Талащуку Андрію, Янчуку Анатолію, Гук Іванні. Свято вдалося на славу!!!

За матеріаалами Малолюбашанської гімназії