БАРВИ ОСЕНІ

Дата: 20.09.2019 16:52

Кожна пора року має свої характерні особливості: колір, аромат, настрій. І якось виходить, що осінь завжди найяскравіша та найбільш насичена. Осінь — це дуже гарна пора. Тільки восени буває така різноманітна палітра барв. Листя змінює свій звичний зелений колір на червоний, бурий, жовтий, бордовий.

20 вересня 2019 року у Мащанському ліцеї відбулось феєричне свято краси «Барви осені».

Педагог-організатор Озарчук Л. Є. підготувала міні-виставу «Щоб на городі щось мати – треба добре працювати», головні ролі в якій зіграли Надич Христина (4 клас), Попружук Дарина (6 клас), Андрощук Владислав (6 клас), Васильчук Олег (7 клас), Юнаш Владислав (7 клас), Денисюк Михайло (8 клас).

Крім того кожен клас підготував свою композицію для свята. Учні цікаво та артистично представили свої барви осені: співали пісні про опале осіннє жовтогаряче листя, декламували вірші про золоту пору року та щедрий осінній врожай, танцювали танець квітів, а також театралізовано представили свої барвисті та неповторні композиції.

За матеріалами Мащанського ліцею