Відкриття ЗДО "Полісяночка" с.Борщівка

Дата: 02.09.2019 14:52

2 вересня 2019 року у с. Борщівка Костопільського району розпочав роботу заклад дошкільної освіти «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради. Заклад розраховано на 2 групи у яких буде виховуватись 30 дошкільнят.

Малолюбашанський сільський голова Талащук Віктор Флорович постійно піклується розвитком дошкілля у громаді. На сьогодні у Малолюбашанській сільській раді працює чотири заклади дошкільної освіти: 3 - з повним перебуванням дітей; 1 - з короткотривалим перебуванням дітей.  У закладах діє 8 вікових груп, в яких виховується і навчається 170 дітей дошкільного віку. З них – 12 дітей у групах з короткотривалим, 158 – у групах з цілоденним перебуванням дітей.  А також проводяться заходи щодо  відновлення роботи  ЗДО у селі Новий Берестовець, який розв’яже повністю проблему  дошкілля сіл Лісопіль, Маща, Кам’яна Гора, Глажева, Новий Берестовець.