День знань у Мирненському ліцеї

Дата: 01.09.2019 12:07

День знань – особливе свято не лише для учнів, а й для учителів та батьків. Сьогодні, у сонячний, теплий, осінній день пролунав перший дзвоник для учнів Мирненського ліцею. Особливу увагу приділили тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє. Це наші першачки-НУШівці та випускники-одинадцятикласники. В цей день лунали привітання та теплі слова від директора ліцею Степанюк Юлії Вікторівни, а також почесного гостя свята - голови Малолюбашанської сільської ради Талащука Віктора Флоровича. З молитвою та благословенням звернувся до учнів і отець Сергій, який також освятив учнів та усіх присутніх до нового навчального року.Усі бажали школярам успіхів у навчальному процесі, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, а також підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
    Мирненський ліцей щиро вітає усіх учнів та учителів України з Днем Знань! Нехай новий навчальний рік буде сповнений позитивом, яскравими моментами, несе добрий настрій у кожну школу, ліцей, гімназію! Зі святом!!

За матеріалами Мирненського ліцею