Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Малолюбашанської сільської ради
29 серпня 2019 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Малолюбашанської сільської ради. Тема: «Створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти».
Серед запрошених гостей – перший заступник Малолюбашанського сільського голови Ковальчук С.А., директор комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр №1» Грицюк З.О., голова Костопільської районної ради профспілки працівників освіти і науки України Головачик Л.Г.
В доповіді начальника відділу освіти були підведені підсумки роботи галузі освіти Малолюбашанської сільської ради у 2018-2019 н.р. та окреслені пріоритетні завдання на шляху творення Нової української школи в новому навчальному році.
Гарним фіналом конференції стало нагородження кращих педагогічних працівників за підсумками минулого навчального року.