Свято Івана Купала в селі Маща

Дата: 08.07.2019 09:58

Липень дарує нам дивовижні свята. Найцікавіше із них – свято Івана Купала, яке відзначається у ніч з 6 на 7 липня.

Це свято краси, молодості та очищення, воно символізує народження літнього сонця Купала. На березі ставка в села Маща працівниками культури було організовано і проведено свято Івана Купала.

До свята готувались зазделегідь діти і дорослі: вивчали купальські пісні, звичаї, плели вінки. Зачарувало учасників свята виконання пісень у супроводі фольклорного колективу «Світлина» та вокального ансамблю «Намисто», вокалістів Анастасії Миронець та Діани Шпараговської.

Мешканці та гості села мали змогу поринути у обрядове дійство з вогнищем, Мареною, відьмою та іншими цікавими елементами свята. Вся постановка пройшла з веселим, жартівливим настроєм, купальськими піснями, пусканням на воду вінків.

Хороший настрій та безліч позитивних емоцій і вражень отримали глядачі та учасники свята.

Бібліотекар ПШБФ села Маша

С.С.Савчук