"День навпаки" у таборі "Едельвейс"

Дата: 12.06.2019 15:41

12 червня 2019 року у пришкільному таборі відпочинку «Едельвейс» відбувся День навпаки.

Вихователі разом із вихованцями підготували цікаву та змістовну розважальну програму, щоб дійсно все вийшло навпаки.

Зокрема, вихователі спільно з вихованцями виготовили тематичні костюми для вистав та підготували імпровізації українських народних казок навпаки. Так, загони «Вогник» та «Pikachu» представили публіці українську народну казку «Колобок», де події відбуваються навпаки, тобто не Колобка з’їдають лісові звірі, а головний герой – звірят. Також вихованці даних загонів представили вокальний номер «А ми бажаєм вам добра», у якому слова пісні також звучали навпаки.

У загонах «Шнурки» та «Діти Землі» робота теж «кипіла». Вихованці разом із вихователями представили українську народну казку «Курочка Ряба», події якої також розвиваються у зворотному порядку. Головні герої казки – Дідусь, Бабуся і Курочка Ряба – не могли поділити між собою золоті яйця, які власники пернатої героїні продавали, а за виручені кошти придбали собі суперавтомобіль. В кінці казочки Курочка Ряба розізлилась і перетворила Бабусю і Дідуся на звичайні яйця.

Також вихованці підготували веселі частівки про нелегку і загадкову науку математику.

День навпаки дійсно пройшов гармонійно, весело та незабутньо.

Після перегляду вистав для вихованців було організовано святкову дискотеку, де дітлахи танцювали навпаки.

За матеріалами Мащанського ліцею