День спорту у пришкільному таборі відпочинку «Едельвейс»

Дата: 28.05.2019 17:39

Дуже насиченим і динамічним видався День спорту у пришкільному таборі відпочинку «Едельвейс» Мащанського ліцею.

У всьому світі люди різного віку люблять спорт та ігри. Спорт – це один із засобів, що зближує людей, допомагає стати здоровими і сильними, підтримує їх у формі і від цього вони виглядають привабливо. Фізичні вправи поліпшують самопочуття і зовнішній вигляд людей. Спорт також підтримує людей в гарному настрої. Він робить людей більш організованими, відповідальними та дисциплінованими в житті.

28 травня 2019 року вихованці табору «Едельвейс» приймали участь у змаганнях з футболу, волейболу, шахів, шашок та вікторинах на спортивну тематику.

У змаганнях з футболу приймали участь чотири команди, у змаганнях з волейболу – дві, а турнір із шахів та шашок відбувся в індивідуальній першості.

Крім того, протягом дня вихователі разом із вихованцями створювали мистецькі композиції на спортивну тематику (малюнки на асфальті, плакати тощо).

Приємно відзначити, що на підсумковій лінійці переможці змагань були нагороджені дипломами.

За матеріалами Мащанського ліцею