ТАБІР «ЕДЕЛЬВЕЙС» ВІДЧИНИВ ДВЕРІ

Дата: 27.05.2019 16:32

27 травня 2019 року на базі Мащанського ліцею розпочав роботу табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Едельвейс».

Відкриття табору відбулось з урочистої лінійки та ранкової зарядки, а також розподілення дітей по загонах.

Цього року у таборі функціонуватиме 4 загони: «Вогник», «Шнурки», «Pikachu», «Діти Землі».

Вихователі разом із вихованцями протягом дня створювали інформаційно-ілюстративні матеріали для представлення свого загону на підсумковій лінійці. Діти малювали малюнки, плакати, створювали емблеми загонів, а також розучували девізи та табірну пісню.

На підсумковій лінійці начальник табору Озарчук Л. Є. відзначила найактивніших дітей та подякувала вихователям за гарно організоване та проведене дозвілля.

За матеріалами Мащанського ліцею