Засідання ПМК «Фізико-математичний цикл»

Дата: 16.05.2019 17:21

16 травня 2019 року у відділі освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради відбулось засідання ПМК «Фізико-математичний цикл» за участю старшого інспектора відділу освіти, молоді і спорту Чечотенко Олени Миколаївни.

Засідання було проведено  з теми «Результативність роботи вчителя». Голова ПМК Хоронжук Сергій Георгійович проаналізував виконання навчальних програм з фахових дисциплін у виступі з теми «Освітній орієнтир – програма з предмета». Вчитель математики Мащанського ліцею Степанюк Володимир Борисович акцентував увагу на підготовці та проведенні ДПА та ЗНО з навчальних дисциплін. Зокрема, він поділився досвідом із проведення предметних консультацій з навчальних дисциплін перед державною підсумковою атестацією.