Зсідання ПМК "Фізико-математичний цикл"

Дата: 15.03.2019 14:53

14 березня 2019 року на базі Малолюбашанської гімназії відбулось зсідання ПМК «Фізико-математичний цикл» з теми «Компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі – ключ до успіху вчителів та учнів» за участю старшого інспектора відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Чечотенко Олени Миколаївни.

Відповідно до плану роботи ПМК засідання було проведено у вигляді семінару-практикуму з таким порядком денним:
1. Відкритий урок з фізики у 8 класі вчителя Малолюбашанської гімназії Дідовця Віктора Лукашовича з метою популяризації набутої практичної діяльності педагога.
2. Доповідь-презентація «Метод проектів у сучасних освітніх технологіях» вчителя Мирненського ліцею Рожка В. О.
3. Доповідь «Реалізація принципів компетентнісного підходу у навчанні фізики як один із шляхів оновлення змісту освіти» вчителя Борщівської гімназії Мартинової І. А.
4. Доповідь-презентація «Обговорення ролі компетентнісного підходу у вивченні природничо-математичних дисциплін» вчителя Мащанського ліцею Озарчука А. В.
    Крім того, голова ПМК «Фізико-математичний цикл» Хоронжук Сергій Георгійович ознайомив учасників семінару-практикуму із планом роботи предметно-методичної комісії на березень-травень 2019 року та нагадав про терміни проведення Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня».
За матеріалами Мащанського ліцею