Дитячий ранок «Дзвенить струмочком рідна мова» в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Лісопіль

Дата: 20.02.2019 13:44

20 лютого в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Лісопіль, з нагоди Дня рідної мови, було проведено дитячий ранок «Дзвенить струмочком рідна мова» та оформлено книжкову виставку «Мова кожного народу неповторна і своя».

Ведучі свята Валерія Красновська та Вікторія Кривульська розповіли присутнім про тернистий шлях, яким довелося пройти нашій рідній мові та Україні до визнання та незалежності, про те, яким неоціненним скарбом ми володіємо – оспіваним в піснях, звеличеним в поезії.

Діти – Анастасія Коробко, Артем Гордійчук, Аліна Новосад, Олександра Назарець, Анна Улибишева, Дмитро Сидорчук, Марія Гузь, Марина Нездюр, Марія Гергелюк, Анна Максимчук, Анна Августинович, Анастасія Красновська – розповіли вірші про Україну та рідну мову, а у виконанні учениці 4 класу Валерії Красновської прозвучали пісні про Україну.

Діти приймали участь у вікторинах та конкурсах, розв'язували загадки та кросворди, а також поглиблювали знання про українську мову та народну творчість.

Бібліотекар ПШБФ села Лісопіль

Дубіч Л.І.