МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У МАЩАНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 21.02.2019 18:19

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Кожний народ шанує свою мову, а для нас, українців, найдорожчою і найближчою до серця є українська.21 лютого 2019 року у Мащанському ліцеї відзначили Міжнародний день рідної мови. Було проведено усний журнал “Мови чарівної слово” учнями 9-Б класу (вчитель Середа Л. К.), ілюстративну виставку “Найчарівніша мова” учнями 10 класу (вчитель Салаган Т. В.) з метою поповнення та розширення уявлень ліцеїстів про рідну мову та її значення в людському суспільстві.

Також учителями-словесниками було організовано та проведено диктант “Україна в нас одна” (5-11 класи).

Дані заходи спонукали до прагнення досконало знати рідну мову, навчитись говорити правильно літературною мовою.

За матеріалами Мащанського ліцею