ДЕНЬ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2019 18:08

Відповідно до плану заходів з нагоди відзначення Дня Небесної Сотні у Мащанському ліцеї проведено ряд заходів. Перший урок розпочався з виконання Державного Гімну України та хвилиною мовчання під час лінійки-реквієму в пам’ять про тих, хто поліг на Майдані у 2013-2014 роках. Крім того, учасниками історико-патріотичного клубу «Оберіг» була проведена інтернет-екскурсія «Подвиг Небесної Сотні», під час якої учні 7-8 класів ознайомилися з долями жертв розстрілів у лютому 2014 року. Класний керівник 11 класу Кошудько Г. А. провела бесіду «Герої не вмирають», під час якої розповіла про героїв Небесної Сотні, які є уродженцями Рівненщини. Для учнів 9-10 класів педагог-організатор Озарчук Л. Є. продемонструвала документальний фільм «Сила нескорених» про подвиг Небесної Сотні. Бібліотекар Савчук С. С. для учнів 5 класу організувала та провела годину-роздум «Хто такі герої?».

Також до Дня Небесної Сотні учні Мащанського ліцею виготовили паперові ангели пам’яті Небесної Сотні.

Небесна сотня – справжні Герої України. Вони не здавались. Боролись до останнього подиху. Боролись за надію на краще майбутнє. Нині ми вшановуємо пам’ять наших Героїв, які віддали свої життя за нас, за наше майбутнє.  Маємо бути гідними їхнього подвигу.

За матеріалами Мащанського ліцею