STEM-освіта у Мащанському ліцеї

Дата: 04.01.2019 16:58

4 січня 2019 року у Мащанському ліцеї відбулось засідання методичного об’єднанння вчителів природничо-математичного циклу з теми "Інформаційні технології як невід’ємна умова якісного впровадження STEM-освіти при викладанні природничо-математичних дисциплін". Під час засідання було розглянуто такі питання:

1. Психолого-педагогічні аспекти впровадження STEM-освіти в умовах Нової української школи (Олійник О. М.);

2. Відкриті освітні ресурси для організації навчання у контексті STEM-освіти (Хоронжук С. Г.);

3. Використання STEM-технологій під час організації навчальної діяльності учнів на уроках математики (Ярмошик І. О.);

4. STEM-потенціал навчальних екскурсій (Сівук І. В.);

5. 3D-дизайн як один з елементів STEM-технологій у старшій школі (Васевич Р. В.).

Крім того вчитель географії та інформатики, керівник методичної структури Озарчук А. В. презентував учасникам методичного об’єднання відео-урок «Роль і місце інформатики в реалізації STEM-STEAM-STREAM-освіти», а вчитель основ здоров’я Потарейко Г. Б. провела фрагмент уроку з теми "Методи самоконтролю".