І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»
05-06 грудня 2018 року відбувся І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія» на базі Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу № 6. В конкурсі брали участь 7 педагогів із закладів освіти Костопільського району, Пісківської ОТГ, Малолюбашанської сільської ради. Цимбалюк Оксана Андріївна, вчитель географії Малолюбашанської гімназії та Озарчук Андрій Валерійович, вчитель географії Мащанського ліцею, які представляли освіту об’єднаної територіальної громади, за результатами конкурсних випробувань першого дня увійшли до трійки фіналістів. На фінальному етапі Конкурсу вчителі мали змогу продемонструвати членам журі свою педагогічну майстерність та професійну досконалість. На церемонії нагородження було оголошено підсумки двох конкурсних днів та визнано переможцем І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» в номінації «Географія» Цимбалюк Оксану Андріївну, Озарчук Андрій Валерійович отримав почесне звання лауреата конкурсу. Найщиріші вітання нашим переможцям!