Відзначення Свята села Данчиміст

Дата: 19.11.2018 14:38

Фото без описуЩорічно за традицією, мешканці села Данчиміст Малолюбашанської сільської ради відзначають День села. Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

18 листопада у святково прикрашеній залі місцевого клубу зібралося багато жителів та гостей, щоб усією дружною родиною відсвяткувати День села.  Привітати  мешканців із важливим днем завітали також поважні гості: голова Костопільської районної ради Ткачук Сергій Михайлович, перший заступник Малолюбашанського сільського голови Ковальчук Світлана Андріївна та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Корнійчук Петро Володимирович. У цей прекрасний осінній день усім жителям села вони бажали міцного здоров’я, родинного щастя, віри, любові, добробуту і успіхів, а громаді ? щасливих подій, економічного і соціального розквіту та перспектив.

Подяками  та подарунками від Малолюбашанського сільського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання професійних обов’язків та з нагоди Свята села були нагородженні завідуюча клубом с.Данчиміст Толочик Олена Іванівна, медична сестра ФАПу с.Данчиміст Ходоровська Оксана Віталіївна, вчитель початкових класів Данчимістської філії Мирненського ліцею Кухар Юлія Миколаївна. Почесну грамоту від Костопільської районної ради отримала діловод та депутат Малолюбашанської сільської ради Карпець Юлія Олександрівна.

Також подарунками та словами шани привітали людей поважного віку – старожилів Антонець Ганну Володимирівну, Кожушок Марію Федорівну, Демчук Ксенію Миколаївну, Фесюк Ксенію Василівну, Фесюка Олександра Йосиповича, Котелюк Надію Георгіївну, Басюк Надію Матвіївну, Вармана Михайла Георгійовича, Борейчук Ганну Родіонівну, Кожушок Параску Давидівну, Івашинюту Софію Романівну, Ярмушка Івана Сергійовича, Кожушок Павліну Марківну, Наумчук Ганну Федорівну, Голиш Ганну Георгіївну, Кравець Марію Кіндратівну, Гаврилюк Марію Севастьянівну, Микитенка Василя Григоровича, Голиш Наталію Василівну.  Під час свята найтепліші слова вітання та подарунок отримало подружжя Ксенії Василівни та Олександра Йосиповича Фесюків, які прожили у шлюбі 65 років та в цьому році святкують своє «Діамантове весілля».

Добрими словами, подяками та подарунками було відзначено учнів Мирненського ліцею, жителів с.Данчиміст Оліфера Антона та Приданюка Захара за досягнуті успіхи з греко-римської боротьби та учня Данчимістської філії Мирненського ліцею Гаврилюка Артема за активну участь в організації музичних супроводів культурно-масових заходів.

Сердечно привітати таку дружню, працьовиту та веселу громаду села Данчиміст прибуло чимало гостей, зокрема хор с.Мирного «Мирнівчани», ансамбль с.Тихе,  фольклорний ансамбль с.Рокитне «Берегиня»  Пісківської ОТГ. Учасники концерту дарували глядачу поетичні рядки та музичні композиції, гуморески, які присвячувались родині, рідному селу та Україні.

Свою художню майстерність представили жительки села, фольклорний гурт «Молодички». Присутні мали змогу переглянути відеопрезентацію «Вас вітає село Данчиміст». Запальними  танцями  привітав жителів села дитячий хореографічний колектив під керівництвом Снітчук Мирослави.

Славлять село активні та працелюбні жителі. Як відомо, хто наполегливо працює, той і гарно відпочиває. Мабуть, тому і свято вдалося на славу. До свята була організована виставка народних умільців села, майстринь-вишивальниць Борейчук Людмили, Кожушок Людмили та Максимчук Наталії.

День села пройшов в атмосфері піднесеності, радості, гордості за рідний край та людей, що тут живуть, а найголовніше – всі присутні отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки.

Мельник О.А.

бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Данчиміст