A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Шановні працівники освіти Малолюбашанської ТГ!

Дата: 02.10.2022 09:51
Кількість переглядів: 298

Найтепліші привітальні слова адресуємо сьогодні працівникам освітянської галузі: вихователям закладів дошкільної освіти і учителям шкіл, керівникам закладів та працівникам відділу освіти, молоді і спорту, кухарям і робітникам з обслуговування, психологам і керівникам гуртків, завідувачам господарствами і водіям шкільних автобусів, усім, хто щоденною копіткою працею забезпечує життєдіяльність закладів освіти Малолюбашанської громади. Завдяки вашій енергії, небайдужості і творчому неспокою відбувається невпинний рух підростаючого покоління від Дитинства до Країни Знань,  від перших кроків до важливих перемог.

Із особливою пошаною звертаємося до ветеранів педагогічної праці: Ви для нас є прикладом мудрості, добра і справедливості. Радо вітаємо в освітянській спільноті громади молодих педагогів, які роблять перші кроки у своєму професійному житті. 

У непростий для нашої держави час освітяни громади стоять у перших рядах волонтерського руху, а Володимир Радчук і Андрій Миронець, працівники Мирненського ліцею, боронять державу зі зброєю в руках, демонструючи дітям зразок справжнього патріотизму та відданості Батьківщині. Ви ті, хто чітко усвідомлює, що у Ваших руках - майбутнє України.

Тож зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, миру і злагоди, довголіття, професійних успіхів і невичерпної енергії.

Тримаємо освітній фронт!

З повагою
Малолюбашанський сільський голова 
Світлана КОВАЛЬЧУК
Начальник відділу освіти,молоді і спорту 
Іван СТЕПАНЮК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора