Я маю в серці те, що не вмирає...

Дата: 15.02.2021 15:40

25 лютого 1871 року, народилася Лариса Петрів­на Косач (Леся Українка). Це ніжне і дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу. Псевдонім Лариси Петрівни Косач твер­до і назавжди зафіксований у пам'яті кожного українця, і не тільки українця.

Леся належить усім, хоч осягнення її вимагає певної інтелекту­альної підготовки, її творчість зіткана з різних мотивів світової культури.

У 2021 році Лесі Українці виповнилося б 150 років від дня народження. Публічно-шкільна бібліотека-філіал села Мирне презентувала книжково-ілюстративну виставку "Я маю в серці те що не вмирає...", де представлена література про життя та творчість видатної жінки України, а також її твори.
Запрошуємо переглянути книжкову виставку всіх небайдужих до життя та творчості української письменниці.

Бібліотекар ПШБФ села Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК