Відбулось перше засідання новообраного складу виконавчого комітету

Дата: 21.12.2020 21:49

21 грудня  відбулось засідання новообраного складу виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради, яке пройшло під головуванням в.о.сільського голови Алли Лемешевської, у якому взяли участь вісімнадцять із двадцяти одного члена виконавчого комітету.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
Згідно з планом роботи виконавчого комітету сільської ради члени виконкому заслухали та обговорили звіт в.о.сільського голови щодо  виконання Програми економічного і соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради за 2020 рік.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу – Світлана Ковальчук виступила із питанням про схвалення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2021 рік».
Далі  Віктор Бобильов, старший інспектор апарату сільської ради, проінформував членів виконкому про схвалення проєктів рішень «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Малолюбашанської сільської ради на 2021-2023 роки» та «Про затвердження Програми благоустрою та озеленення населених пунктів  Малолюбашанської сільської ради на 2021 рік».

Члени виконкому затвердили:
- нові графіки роботи закладів культури Малолюбашанської сільської ради на період карантину.
- заходи щодо запобігання корупції на 2021 рік.

Визначено види суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування в 2021 році громадських робіт призначених рішенням суду для засуджених та порушників на яких судом накладене адміністративне стягнення.
Внесено зміни до раніше прийнятих рішень виконавчого комітету:
-  №190 від 02 грудня 2020 року «Про коригування тарифу по виробництву теплоенергії з використанням природного газу»;
-  № 191 від 02 грудня 2020 року «Про коригування тарифу  на  теплову енергію з нетрадиційного палива»;
- №112 від 03 липня 2020 року «Про утворення комісії для формування пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування субвенції».
- №187 від 02 грудня 2020 року «Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Малолюбашанської сільської ради.

Рішенням виконавчого комітету призначено відповідальних осіб, щодо забезпечення функціонування обласної системи моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів.
Створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та затверджено склад, локацію та території діяльності  даної мобільної бригади.
Прийняті рішення про організацію та ведення цивільного захисту у Малолюбашанській сільській раді, про закріплення та встановлення порядку використання легкового автотранспорту Малолюбашанської сільської ради.

Затверджено низку зведених кошторисних розрахунків вартості об'єктів будівництва, зокрема:
- на поточний ремонт електроосвітлення клубу с.Борщівка Малолюбашанської сільської ради;
- на поточний ремонт зовнішнього освітлення Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради;
- на поточний ремонт свердловини у Лісопільській філії Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради;
- на поточний ремонт Мирненського адмінофісу Малолюбашанської сільської ради по вул. Центральна, 50, с.Мирне Костопільського району (заміні вікон та дверей);
- на поточний ремонт системи опалення (заміна циркуляційного насоса) ЗДО Полісяночка с. Борщівка вул. Лісова 5А;
- на поточний ремонт системи опалення ЗДО Полісяночка с. Борщівка вул. Лісова 5А.

Також, члени виконкому затвердили плани роботи виконавчого комітету на 2021 рік та на 1 квартал наступного року, заслухали звіти про виконання плану роботи виконавчого комітету за четвертий квартал 2020 року та за 2020 рік в цілому.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.