У Мирненському сільському будинку культури відбувся новорічний концерт «З Новим роком, друзі!»

Дата: 30.12.2019 09:50

Святковий настрій панував у Мирненському сільському будинку культури, де 29 грудня відбувся новорічний концерт «З Новим роком, друзі!». Новорічні вітання лунали від ведучих заходу Ірини Кишман та Василя Толочика.

Привітала усіх з прийдешнім Новим роком перша заступниця Малолюбашанського сільського голови Світлана Ковальчук, яка побажала людям мирного неба, добробуту та усіх гараздів.

Для гостей співали Ірина та Юрій Багінські, Микола Ярмушко, Сергій Голиш, Юрій Мітлош, народний аматорський хор Мирненського сільського будинку культури та вокальний народний ансамбль "Мирнівчани".

Гумористичні вірші у читанні Віктора Зданюка та гумористична сценка у виконанні Анни Толочик, Андрія Миронця, Світлани Голиш, Леоніда Коваля, Сергія Гаврилюка створили справжній святковий настрій. Музичний гумористичний номер «Сама файна» від Миколи Ярмушка та Сергія Голиша, особливо сподобався молоді.

Глядачі змогли насолодитися танцями діток з районного будинку школяра під керівництвом Мирослави Мірошниченко та циганським танком у виконанні Катерини Оліфер під музичний супровід Андрія Секретаря та Вікторії Сокот.

Свої святкові вітання також дарували гості свята - вокальний ансамбль "Борщів'янка" та солістка клубу села Борщівка Тетяна Хлівнюк.

У святковому концерті взяли участь учасники зразкового ансамблю народної музики Мирненського будинку культури під керівництвом Вікторії Сокот.

Доповнювала святковий захід відео презентація, підготовлена бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Мирне Русланою Драганчук.

Бібліотекар ПШБФ села Мирне

Р.Я.Драганчук