Мамо, тобі низесенько вклонюсь...

Дата: 13.05.2019 18:45

У другу неділю травня, світ відзнає День матері. З нагоди цього свята в клубі села Данчиміст відбувся святковий захід «Мамо, тобі низесенько вклонюсь...».

У цей день ми від усієї душі вітали дорогих мам зі святом. Свою шану та повагу до матерів, діти намагалися передати  кожим словом,  кожнею піснею та кожним своїм рухом. Зі сцени звучали вітальні композиції від гуртів "Мирнівчани" та "Молодички", своєю гумористичною інсценівкою поділилися Гаврилюк Артем з Борисюком Віталієм та Голиш Світлана. Маленькі таланти села зробили свято атмосферним та по-домашньому теплим.

З привітальними словами виступили Ковальчук Світлана Андріївна, перший заступник Малолюбашанського сільського голови та Карпець Юлія Олександрівна депутат Малолюбашанської сільської ради.

Наприкінці свята діти привітали всіх мам весняними квітами.

Завідувач клубом села Данчиміст

О.І.Толочик