Шановні керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці!

Дата: 27.03.2019 15:05

Доводимо до Вашого відома, що при Костопільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області працює консультативний центр з надання допомоги юридичним і фізичним особам-підприємцям, суб’єктам малого та середнього бізнесу.

З метою отримання консультативної допомоги по законодавству з питань охорони праці, соціального страхування, Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та інших аспектів, що стосуються вирішення конкретних питань охорони праці, просимо звертатися до консультативного центру. Засідання консультативного центру буде проводитися кожного вівторка з 08.00 до 13.00 год. в приміщенні Костопільського відділення за адресою: м. Костопіль, вул. 1Травня, 3.

Отримана інформація сприятиме покращенню організації роботи з питань охорони праці на Вашому підприємстві та створенню нешкідливих та безпечних умов праці.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (03657) 2-07-37.

Адміністрація Костопільського відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Рівненській області