Рівненська область Костопільський район

Народознавча година "Масляна, Масляна, пригости млинцями!»

Дата: 11.03.2019 17:48

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.
У публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Маща пройшла народознавча година "Масляна, Масляна, пригости млинцями!». У ході заходу бібліотекар Савчук Софія розповіла присутнім історію виникнення Масляної. Вінок народних пісень про Масляну подарували фольклорний ансамбль «Світлина» (керівник Кондратюк Ніна) та вокальний ансамбль «Намисто» (керівник Мельник Тетяна.). Всі бажаючі мали змогу переглянути тематичну поличку «А у нас Масляна». Дегустація запашних рум`яних млинців стала гарним завершенням цього заходу.

Бібліотекар ПШБ-філіалу села Маща

С.С.Савчук