Податок на прибуток підприємств: платники Рівненщини забезпечили позитивну динаміку надходжень

Дата: 19.08.2024 10:13

Упродовж січня – липня 2024 року до зведеного бюджету країни від платників Рівненщини надійшло 681,9 млн грн податку на прибуток підприємств. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 33,2  млн гривень.

Зокрема, до загального фонду державного бюджету надійшло понад 608,4 млн грн цього платежу (+24,5 млн грн до відповідного періоду 2023 року).

Місцеві бюджети з початку 2024 року отримали майже 73,5 млн грн податку на прибуток підприємств, що на понад 8,7 млн грн більше, ніж у січні – липні 2023 року.

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській  області Андрій Троцко.

Керівник податкової служби регіону подякував платникам за роботу і фінансову підтримку держави.